Xiaomi Skútr Rukojeť Skládací Tažnou Tyč Rukojeti Xiaomi Rovnováhy Mini Skútr Vozík Handbar pro Xiaomi Mini Skútr

w62686

751.69 Kč

-143.16

894.85 Kč

-15 %

Nový produkt

Původní Xiaomi Mini Skútr Rukojeť Skládací Tažnou Rukojeť Xiaomi Rovnováhu Skútr Vozík Handbar pro Xiaomi Mini Skútr

Specifikace:

Materils: SABIC LEXAN Plastu

Hmotnost: cca 450 g

Speciálně pro XIAOMI MINI (Ninebot Mini ) Skútr.

Vhodné pro NINEBOT MINI skútr.

Balení l ist:

Rukojeť*1

Poznámky: Doprava je www.kimex-bar.cz standard nebo Premium na vašem výběru.

Může tam být cla, daně v cílových zemích, z různých zemí.

Pokud potřebujete naši pomoc na daně, prosím, zanechte poznámku pod vaší objednávky.

A pokud potřebujete rychlejší dopravu, můžete Si vybrat DHL/UPS/ E-EMS způsob dopravy.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení po dobu 7 dnů, bude považováno za použité a nebudeme AKCEPTOVAT VRÁCENÍ peněz NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese kupující. Vrácené zásilky MUSÍ BÝT PŘEDPLACENÉ, my nepřijímáme žádné balíky bez přepravní náklady předplacené.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu. A Kupující je povinen nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše PO#.

3. My vám vrátíme PLNOU ČÁSTKU PLATBY po obdržení zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zruší transakci na www.kimex-bar.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Pokud potřebujete vrátit položky, prosím, napište své www.kimex-bar.cz ID, E-mailová adresa, Kontaktní Číslo, důvod pro návrat a důkazy. Položky musí být nové a nepoškozené, které mohou být prodávány znovu. Pro náklady na dopravu, budeme dodržovat následující pravidla.

RETUREN DŮVODŮ

NÁKLADY NA NÁVRAT

NÁKLADY NA ODESLÁNÍ

POZNÁMKY

Jako za přepravní náklady ze strany prodávajícího, se vrátil položka MUSÍ BÝT předplacené na přepravní náklady. Náklady na dopravu budou vráceny kupujícímu přijaté položky. Prosím, vyberte běžný způsob dopravy pro zpáteční adresou.

Nesprávnou Položku

Prodávající

Prodávající

Kupující nelíbí obdržení položka

Kupující

Kupující

Nesprávná velikost

Kupující

Kupující

Rozdíl v barvě, Menší šátek značky, a jiné non-problémy s kvalitou

Kupující

Kupující

Předtím, než budeme posílat zboží, můžeme vždy zkontrolovat kvalitu zboží přesně v pořadí, aby se zabránilo problémy s kvalitou. Ale nic není 100% ideální. Kvalita vždy souvisí s cenou, a tak můžeme pouze ujistit, nejlepší kvalitu za cenu. Ale nechci porovnávat kvalitu nejlepší cenu s nižší cenou.

Zavázali jsme se ke zlepšení našich služeb. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Prosím, nechte zpětnou vazbu, aby nám oznámit, že vaše položka byla přijata a budeme zase reagovat se zpětnou vazbou na transakci. Z nějakého důvodu v úmyslu nás opustit negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás před nám umožňují vám pomoci.

Štítky: nárazník ninebot mini, ninebot, pneumatiky ninebot mini, elektrický skútr vozík, oční masáž xiaomi, mi kufr, kousky ninebot mini, derma xiaomi, ninebot stát, vytáhněte kufr

Číslo Modelu Pro Xiaomi mini (Ninebot Mini) Skútr
Typ vozík
Značka FINEONE

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty