5kusů M18 Tři Vodič DC NPN Č. 5 mm měření vzdálenosti Induktivní bezdotykové spínače, snímače -LJ18A3-5-Z/BX

w540

370.42 Kč

Nový produkt

Podrobnosti O Produktu

Rozměr M18 Detekční vzdálenost 5 mm rozměrový výkres Modelu DC

typ NPN Č. LJ18A3-5-Z/BX NC LJ18A3-5-Z/AX NO+NC LJ18A3-5-Z/CX PNP spínací kontakt LJ18A3-5-Z/NC LJ18A3-5-Z/HM NO+NC LJ18A3-5-Z/CY Dvou-drát Č. LJ18A3-5-Z/EX NC LJ18A3-5-Z/DX AC

typ Dvou-drát Č. LJ18A3-5-J/EZ NC LJ18A3-5-J/DZ Tři-drát NO+NC LJ18A3-5-J/EDZ

Instalace

Aplikace legend

Doprava

1 celosvětovou přepravu . ( S výjimkou některých zemí a APO / FPO)

2 , zpracování objednávek, včasné po potvrzení platby .

3 , Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu .

Obrázek 4 není zobrazen ve skutečném projektu , pouze pro referenční účely .

5 , služby, doprava, čas , kromě víkendů a svátků poskytována dopravce . Tranzitní doba se může lišit, zejména během prázdninové sezóny .

6 , pokud jste neobdrželi platbu do 30 dnů od doručení, prosím, kontaktujte nás. Budeme kontrolovat zboží a dostat zpět k vám odpovědět co nejdříve . Naším cílem je spokojenost zákazníka !

7 , vzhledem k stavu populace a časové rozdíly , budeme vybírat rychlé dodání z našeho prvního k dispozici sklad lodní vaše položky.

Vrácení / Vrácení Peněz

1 , máte 7 dní na nás obrátit a vrátit to ode dne, obdrží do 30 dnů. Pokud je tento produkt ve svém držení více než 7 dnů , má se za použité a my nebude problém náhradu nebo výměnu na vás. Neexistují žádné výjimky ! Obě strany nést náklady na dopravu, je půl prodávajícím a kupujícím .

2 , Všechny položky musí být vráceno v původním obalu , přepravní sledovací číslo, které jste nám poskytli , specifický důvod pro návrat, vaše neštovice

3 , my vám vrátíme plnou částku nabídky , v původním stavu, přijaté položky, balení a zahrnují všechny části, součásti a příslušenství , a to prostřednictvím kupující a prodávající zrušit transakci z www.kimex-bar.cz . Nebo, můžete si vybrat, mít náhradní .

4 , budeme nést všechny náklady na dopravu , pokud produkt (y) je ( jsou ) není, jak inzeroval .

Záruka

Omezená Záruka 1.12 měsíční produkce vadných výrobků ( ne včetně poškození a / nebo přijetí , zneužití projektu ) . Příslušenství přijít s 3 -měsíční záruční doba .

2 , vadné zboží musí být hlášeny a vrátil se do záruční doby ( v původním obalu , pokud je to možné ) . Musíte nám říct, co je nevýhoda je , dejte nám číslo vaší objednávky. Nemáme opravy náhradní položky vypršela záruka.

3 , v pořadí, které vám www.kimex-bar.cz dohodnout se na politických seznamy všechny výše uvedené !

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka ! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální, negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor na stránkách, tak, že můžeme uspokojivě vyřešit váš problém.

Štítky: piezoelektrické spínače, zapracovat senzor, odporové indukční snímače, baterie milwaukee m18, skener lidar, indukční laserové snímače, Logitech M185, m18 milwaukee, fotoelektrické snímače, induktivní senzor, kovový

Původ KN(Původu)
Záruka 100000
Typ Položky Přepínače
Funkce Proximity Switch
Typ Přepínače Proximity Switch
Značka YTQHANF
Číslo Modelu LJ18A3-5-Z/BX
Certifikace CCC

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty