Dlaždice Nivelační Klíny Standard 100ks Keramické Wall Dlaždice Nivelační Systém Obklady Instalace Nástroje Díly Červené TUSRAI

w467

510.87 Kč

Nový produkt

Barva:červená

Velikost:L 93 mm*W 22.5*H 17,5 mm

Šířka 22.5 mm pro prefekt li vložit klipy void (23mm) a vyrovnání nerovností dlaždice snadno.

Rozšířit velikost 93 mm délka pro lepší vyrovnání effection a snížit obkladačské práce únavy (speciální pro větší formát dlaždic)

Materiál: Nový materiál PP pro opakované použití déle

Balení:100 ks klínky

Umístění: Pro Standardní a vysoké Klip(univerzální použití)

Produkty Funkce:

1.Přesné dlážděná nastavení vyžaduje perfektní vyrovnání dlaždic (Často je těžké správně nastavit ungauged a tenké dlaždice, stejně jako větší formát silnější dlaždice kvůli nerovné podlaze základy )

2.Dlažba dokonale úrovni během instalace (po thinset nebo vytvrzení lepidla, které často vykazují rozptyl na výšku a může přijít slib estetiku. Tomu se lze vyhnout)

3.Zachovat perfektní vyrovnání dlaždic, a urychlit instalaci.můžete rychle dosáhnout hladký rovný povrch.

4.Obě nastavení a odstranění vyrovnávací podložky jsou rychlé a snadné

Popis Produktů:

1.První část 2-část systému na úrovni, zarovnat, prostor a podržte porcelánové dlaždice, mramor a kámen během instalace 3.Použití na dlaždice 1/8 palce. až do 1/2. silné 4.Malé otvory umožňují malty rozptýlit rovnoměrně, aby eliminovat potenciální dutin

Jak používat:

KROK 1: Po nanesení vaše lepidlo, vložit vyrovnání distanční podložka pod dlaždice po 4 stranách, použití tradiční distanční jako obvykle na náměstí rohy. Pro větší dlaždice, to může být nutné, aby "double up", pomocí 2 nivelační podložky na každé straně.

KROK 2: Nastavte dlaždice a porazil jej s gumovou paličkou

KROK 3: Použijte speciální trakční-nastavitelné kleště-li vložit klín do vyrovnávací podložky, věnovat pozornost ne projít zarážku.

KROK 4: Jakmile lepidlo bylo povoleno nastavit. Odstranit nivelační podložky s trakční-nastavitelné kleště, gumovou paličkou, nebo kopat ven s nohou. Pokrytí - kolik koupit ? 6"x 24" dlaždice -100 klipy pokrýt až 25 sqft 6"x36" dlaždice - 100 klipů pokrýt až 30 sqft 12"x12" dlaždice -100 klipy pokrýt až 25 sqft 12"x 24" dlaždice -100 klipy pokrýt až 40 sqft 24"x24" dlaždice -100 klipy pokrýt až 65 sqft Pokrytí závisí na dlaždice kvalitní a vzor. Doporučuji mít 10-20% navíc na staveništi. Poznámka: Odstranění musí být provedeno po cementu, suché, jinak to je snadné, aby se společné a nerozdílné dlaždice se objeví drsnost chyba.

Štítky: pro dlážděná nástroj, klip deska, klip pro dlaždice, distanční dlaždice, dlaždice klín, úroveň klín, podlahy klín, úroveň distanční, dlážděná nástroj, kříž dlaždice

Značka TUSRAI
Typ Dlaždice Nivelační Systém
Číslo Modelu a20171026GJ0009

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty