Nové
PLC Průmyslové řídicí deska FX1N-20MR zpoždění modul s základní sedadlo

PLC Průmyslové řídicí deska FX1N-20MR zpoždění modul s základní sedadlo

w45

481.65 Kč

Nový produkt

12 vstupů, 8 relé 1A 5A proudový výstup, je dodáván s celou cestu AD, celou cestu DA přesnost jsou: 0-4095

Široký napájecí napětí 10-28VDC

Rozměry: délka X šířka X výška: 86 X73X20mm

Tato deska je PLCboard, přímé použití GX programovací software žebřík diagram, napsaný přímo k PLC, můžete sledovat on-line, a to i levnější než mikrokontroléru desce.

GX-Developer8.52 Čínské programovací software ke stažení adresu: Pan.baidu.com/s/1nty5XXn

Výhody použití PLC desky:

1 programování pohodlí, mohou zákazníci učit se učit denně

2 opakovaně

3 vysoká stabilita

4 snadno rozšířit

1. Integrovaný, systematické anti-rušení zpracování, napájecí obvod přes design více anti-rušení, beze strachu, všechny druhy nepříznivé elektromagnetické rušení pracovního prostředí.

Dva Pomocí výkonné 32 Bitové rychlosti ARM jádra CPU programovací software FXGPWIN nebo GX Developer programování

Můžete stáhnout uploadu ladění Monitoru

( Ne softwarová konverze, a pravidelné PLC ke Stažení stejným způsobem )

C rozsah Aplikace: Být flexibilní použití v automatické kontroly příležitostech různých průmyslových odvětví, jako je hutnictví, chemický průmysl, průmyslové řídicí zařízení, plasty, textil, potraviny, stavební materiály, obal, tisk, tesařské, centrální klimatizace, zařízení na ochranu životního prostředí a jeden proces kontroly zařízení a další průmyslová odvětví na výrobu stroje, průmyslové výrobní linky, všechny druhy obráběcích strojů.

Šest Tato řídící deska je 10VDC - 28VDC Uniformě může Napájecí zdroj, vyberte typ pro FX1N. Vstup: X0-X7 celkem 8 bodů, výstup: Y0-Y5 celkem 6 bodů. Maximální kapacita paměti: 2000 kroků Na palubě byly postříkány tři kontroly pravopisu barvy, lépe přizpůsobeny komplexní aplikace prostředí

Funkce modulu:

Tento modul je programovatelná řídicí, může dosáhnout tisíce funkcí, stabilní a spolehlivý pracovní výkon, vestavěný watchdog časovač obvodu, aby bylo zajištěno, že modul pro dlouhou dobu spustit!!!

Některé společné rysy jsou uvedeny následovně: Zapněte napájení, relé 1 je uzavřen pro N několik sekund a poté odpojte relé 2 pro N sekund. Když napájení je zapnuto, relé 1 vypnuto po N sekund, a pak relé 2 je uzavřena na dobu N sekund a pak se vypne. Napájení je zapnuto, relé 1, 2 žádná akce, když je signál nebo spouštěcí tlačítko, relé 1 sekund po N uzavřen; pak 2 sekundy po N relé uzavřen, dokud další spoušť, opakujte stejnou akci. Přes signál 1, 2 programování, může být dosaženo na relé 1 a 2 libovolné ovládání. Když signál 1 signál, relé 1 je sepnuté, 2. relé je odpojen, když signál 2 signál, relé 1 vypnuto, a relé 2 je uzavřen. Může být připojen k signálu snímače jako PNP/NPN, snímače signálu, programování, k dosažení libovolné řídicí relé. Když signál 1 je spuštěna, relé 1 se ovládá, a když signál 2 se spouští, ovládací relé je ovládáno pomocí relé. Zapněte napájení, ovládání motoru je otáčení N sekund, a pak se obrátit N sekund, následuje cyklus. Když signál 1 signál, motor je řízen tak, aby otočit; když signál 2 signál, motor je obráceně.

To jsou jen některé příklady, moduly mohou dosáhnout mnohem více, než tyto funkce

* Vstupní vysokorychlostní pulzní C235, C251 a FX1N kompatibilní

* Výstup relé 1A Typ výstupu Jmenovitý proud 5A Direct drive DC elektromagnetický ventil, NAPÁJECÍ elektromagnetický ventil, AC stykač, AC motor, atd..

Opatření pro použití:

1, PLC s dvěma programovací port. Na 232 rozhraní, můžete přímo pomocí USB-232 sériový port s počítačem chcete-li stáhnout program přímo, TTL rozhraní .

2, kniha PLC Vestavěný v 1 Analogový vstup AD Vnitřní datový registr (D5030 Č. D8030)

3, kniha PLC Vestavěný 1 Analogový výstup DA Vnitřní datový registr D5101

4, Kdy PLC je Třeba připojit se na dotykové obrazovce nebo text, může být použit pro připojení 232 programovací port, TTL rozhraní může být připojen k společnosti jednoduchý text .

.

Štítky: moduly fx1n 10mt, gm300, delta plc, fx3u, displej moto g5 1672, plc, 44 pas džíny, m70, cqm1h, ovládání plc

Typ Motoru Krokový Motor
barva klasifikace FX1N-20MR
Číslo Modelu FX1N-20MR

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty