Vysoce kvalitní 6-string elektrická kytara, tvar kytara, bílá barva, aktivní obvod, černé doplňky, včetně poštovného

w311

6 239.77 Kč

Nový produkt

Eart hudební nástroj společnost

Zhao Weiguo, generální manažer Eart Hudební Nástroje Společnost, je podnikatel, který se snaží vybudovat národní značky. Srdce Hudebních Nástrojů, Společnost se nachází v Shanhui Městě Průmyslový Park, Changle County, Provincie Šan-tung, o rozloze 9000 metrů čtverečních. Společnost je moderní hudební nástroj výrobce s moderní výrobní zařízení a zařízení, specializující se na výrobu kytar a basové nástroje. Založil Zhao Weiguo v roce 2003. Eart hudební nástroj (anglicky: SRDCE je zkratka Elektroakustické Art, což znamená, elektroakustických Umění). SRDCE značky, která je zcela nezávislá od návrhu a vývoje až po výrobu, integruje své profesionální klavírní tvorba koncepce do své vlastní značky. Stovky Srdce hudebních nástrojů různých stylů, typy a stupně jsou vyrobeny. Ného nástroje pozvat domácí i zahraniční kytarové odborníky na výrobu a kytaristů jako konzultanti neustále vyvíjet nové produkty. V procesu tvorby harfy, SRDCE hudebních nástrojů neustále zlepšovat výrobní technologie, snaží se být komplikovaně vyřezávané a rafinované, a dosažení ekologické kombinaci technologie a umění. Unikátní řemeslo a řemeslné zpracování jsou použity pro každý proces link, obhajovat dokonalost a dokonalost.

Srdce Elektrická Kytara-Čína je Vysoce Kvalitní Značka Vysoké kvality 6 strunná elektrická kytara, ve tvaru kytary, bílá barva, aktivní obvod, černé doplňky, včetně poštovného

Továrna scéna:

Balení

Naše Záruka:

Testujeme každou kytaru (jako bzučení, zvuk, test, zpracování), než je dodáván s cílem, aby se ujistěte se, že je v dobrém stavu. Pokud máte problém, nebo nejsou spokojeni s našimi kytaru, dejte nám prosím vědět okamžitě, když jste jej obdrželi. Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vám spokojenost.

Doprava:

Obvykle zásilky budou odeslány prostřednictvím EMS, protože to bude trvat mnohem méně, a to obvykle trvá asi 8-12 dní dorazí na vaše dveře, my vám poskytne sledovací číslo, takže můžete pohodlně sledovat zásilky pokrok na webových stránkách.

Dopravní šetření stránky:

O Celním:

Transakční cena výrobku nezahrnuje cla nebo daně, a kupující musí pochopit, předpisy své země nést tyto náklady. Doporučujeme vám nechat zprávu, dejte nám vědět, deklarovaná hodnota při podání objednávky.

Zpětná vazba:

Jako prodávající, klademe velký důraz na vaše názory a návrhy, a budeme se snažit v našich silách, aby získat co nejvíce pozitivní zpětnou vazbu. Pokud se vám nelíbí moje kytara z jakéhokoli důvodu, prosím, neváhejte a dejte mi svůj názor, budu velmi vděčný! Prosím, kontaktujte mě přímo před odjezdem žádné virtuální nebo negativní zpětnou vazbu!

Požehnání:

Požehnání každý přítel, šťastný nakupování!

Štítky: chibson, vysoce kvalitní elektrické kytary, kytara musicman, fender yngwie malmsteen kytaru, levné kvalitní elektrické kytary, anderson na kytaru, basové kytary, cobre kytarové části, elektrické kytary, guitar kit

Vyzvednutí Pasivní Uzavřený Typ
Tón Pozici 22
Typ Akustická kytara
Zadní / Side Materiál Lípa
Hmatník Materiál PALISANDR
Materiál Těla Lípa
Vhodné pro Unisex
String Winder Uzavřené Knoflík
Luk Materiálu Brazílie Dřevo
Původ KN(Původu)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty