Nové
Страйкбольный pistole stalker sa17gm Jaře (Glock 17 mini)

Страйкбольный pistole stalker sa17gm Jaře (Glock 17 mini)

w21556

209.31 Kč

Nový produkt

Страйкбольный stalker sa17gm Jaře (Glock 17 mini) je miniaturní modifikace založené na populární Glock 17, vyvinutý slavné značky. To je jarní pistole, v níž zdrojem energie je jaro, a před každým výstřelem je nutné k výrobě ručního startu. Model je různé jednoduché použití a je vhodný na údržbu, kromě toho, není třeba pro konstantní koupě spotřební materiál (lahve na stlačený plyn nebo baterie).

Hodnota náhubek энергии-0, J, produkt je zdarma pro všechny dospělé. Rychlost shot-80 m/s, kuličky 0,2 G průměr 6mm kompletní obchod pro 6 munici, která je umístěna v rukojeti. Střelba se provádí tím, že jednotlivé záběry, pistole je ideální pro blízké boje.

Hlavní materiál výrobek je slitina zinku, která umožňuje jak pro dostatečnou pevnost a nízká hmotnost. V návrhu jsou pravidelné zaměřovací zařízení ve formě neregulovaného pohled s mouchou. Hmotnost pistole всего-0, 3 kg, délka 14 cm.

Štítky: zbraň p90, zbraň, Glock 17, stalker token, replika glock airsoft, ak železniční, ochrana picatinny, vzduchové pistole, pistole zbraně, pro mini pistoli

Značka NIC

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty