Ať už Jste Pozdě Každopádně LED Neon Efekt Nástěnné Hodiny, Moderní Design Ospalé Světlo Barevné Měnící Nástěnné Světlo

w21378

600.81 Kč

-233.73

834.54 Kč

-28 %

Nový produkt

LED Osvětlení Nástěnné Hodiny

Celkový průměr LED Osvětlené Hodiny je 10 palců/ 25 cm s rámem z elegantního černého plastu s Led komponenty uvnitř.

SPECIFIKACE:

Napájen 1 AA baterie (NENÍ součástí balení). Poznámka: Prosím, použijte uhlíkové baterie.

LED Osvětlení Funkce:

Tato LED hodiny, Led diody uvnitř, které svítí přes centrum hodiny a rozsvítí se čísla a hrany. Zdroj světla je LED světlo, které je světlé a úspory energie, životnost je více než 100.000 hodin (okolo 10 let, pokud se budete držet zapnutí)

7 Barev S Dálkovým Ovladačem

Budete mít 16 Klíče LED Dálkový Ovladač (viz níže), jak si přizpůsobit barvy podsvícení. S dálkovým ovladačem, budete mít různé nastavení světla, která patří k moci zapnout nebo vypnout světla, pozastavit nebo přehrávání, ztlumit nebo změnit rychlost světla a také vytvořit duhu barev. Dálkový Ovladač vyžadují CR2025 baterie fungovat. Také, jeho energeticky efektivní LED světla má dlouhotrvající životnost více než 50.000 hodin. To je ideální pro nástěnné dekorace a také velký jako dárek. Vezměte prosím na vědomí: Dálkový Ovladač CR2025 Baterie NENÍ zahrnuta v důsledku letecké přepravní omezení!

Napájecí Adaptér Součástí

Hodiny běží na napájecí kabel AC (110v do 240v) pro světla (v ceně). Nabízíme **US plug do USA & CA **UK plug na UK **AU zástrčky pro Austrálii,Nový Zéland **EU plug EU a dalších zemích.

Vítejte Vlastní Příkazy

Můžeme také vlastní, aby jakékoli personalizované design pro vás, pokud potřebujete na zakázku, design nebo pro hromadné objednávky, dotazy, prosím, kontaktujte nás.

Štítky: přesýpací hodiny stolní, neonové osvětlené hodiny, kruhové přepážky, bambusové hodiny, kruhové oceli, geekcook nástěnné hodiny, barevné přepážky, barevné světelné hodiny, nisan hodiny světlo, nálepka clock face

Materiál Těla Plastové
Platné Umístění Obývací Pokoj
Kombinace Odděluje
Tvar kruhové
Materiál Plastové
Funkce luminova
Značka Podivínský Dny
Styl Stručný
Formulář Jeden Obličej
Nástěnné Hodiny Typ 2mm
Číslo Modelu HK-001
Typ Nástěnné Hodiny
Hybnost Typ QUARTZ
Typ Displeje Jehla
vzor abstraktní

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty