EPON OLT PX 20+ 20++ 20+++ SFP optický transceiver FTTH solutionmodule pro OLT1.25G 1490/1310nm 3-7dBm OLT SC

w21377

456.40 Kč

-136.27

592.67 Kč

-22 %

Nový produkt

EPON OLT PX 20+ PX20++ PX20+++ SFP optický transceiver modul pro sítě FTTH řešení Vlastnosti Produktu: 1.25 Gb/s serial optické rozhraní kompatibilní s 802.3 AH specifikací small form factor pluggable modul "SFP" 1490 nm DFB vysílač 1310 nm APD foto-detektor BURST přijímač 2-wire rozhraní pro správu specifikace kompatibilní s SFF 8472 digital diagnostic monitoring rozhraním pro optické vysílače Provozní teplota případě: 0 až 70 °C nebo-40 až 85 °C Všechny-kovové pouzdro pro lepší EMI výkon, Nízká spotřeba energie Nákladově efektivní OLT řešení, RoHS Popis Produktu

Absolutní Maximální Hodnocení: Parametr Jednotka Min Typický Max Napájecí Napětí V 0 3.6 Skladovací Teplota ℃ -40 85 Provozní Teplota Případě ℃ -40 85 Provozní Relativní Vlhkost v % 5 95 RX Input Průměrný Výkon dBm 0 -7 DOPORUČENÉ PROVOZNÍ PROSTŘEDÍ Parametry Symbol Min. Typický Max Jednotka Napájecí Napětí V CC 3.135 3.3 3.465 V Napájecí Proud Icc 350 mA Provozní Teplota Případě TI -40 25 85 ℃ ABSOLUTNÍ MAXIMÁLNÍ HODNOCENÍ Parametrů Symbol Min Max Jednotka Napájecí Napětí V CC 0 3.6 V Skladovací Teplota Tc -40 85 ℃ Provozní Teplota Případě TI -40 85 ℃ Relativní Vlhkost RH 5 95 % RX Input Průměrný Výkon Pmax -7 dBm

Štítky: 10g sfp, fiber olt, ftth, ftth spínač ftth, velký řezák, gpon spínač, mikrotik router, ax3, 1090mhz, mikrotik routerboard

Rychlost Přenosu Dat
Optický Výkon
Kompatibilní h3c
Typ Konektoru SC/FC/ST
Vlnová délka
Vzdálenost
Značka ANDDEAR
Vlákno Typ Single Mode
Velikost 63.6MM*8.5MM
Název produktu
Vlákno režimu
Číslo Modelu ANDDAR
Položka Délka 1m

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty