Julet 2pin3pin4pin5pin6pin Vodotěsný Signální Kabel Konektor pro Ebike Světlo/Plyn/Ebrake/Displej Ebike Části Rozšířit 2020

w20444

181.77 Kč

Nový produkt

SLEDUJTE NÁŠ OBCHOD,můžete získat další slevy Vážení Přátelé: Poznámka: kabely jsou jen prodlužovací kabely.Barva nemá význam.

To je nová Julet mini kabel zahájila mém obchodě, můžete zkontrolovat, pokud je třeba.

Model výrobku: JL-F-Z209AT.Z309AT.Z409AT.Z509AT.Z609AT

Teplotní rozsah: -40 ° C ~ +85 ° C

Jmenovité napětí: 200V AC

Jmenovitý proud: 3A (určeno kabel podle konkrétních podmínek)

Odpor kontaktu: ≤10mΩ

Izolační odpor: ≥10MΩ za normálních podmínek a vlhkých podmínkách

Výdržné napětí: AC 200V 50 hz 1 minutu bez členění nebo blikající

Kontakt: Měděné slitiny cín/zlato pokovování

Stupeň ochrany: IP66

Mechanická životnost: 200 krát

Maximální vnější průměr: 9mm

Celková délka: 58mm

Použijte drát specifikace: 0,05 mm-0,2 mm 2

Aplikace: Napájení a přenos signálu pro elektrické a elektronické zařízení(Světlo/Plyn/Ebrake/Display)

1.KABEL (Prodám 2 dostanete 1 zdarma,Koupit 4 dostanete 2 zdarma)

Záruka

Motor:nabízíme jeden rok záruka na opravu.

Díly:3 měsíce na opravu.

Záruka se nevztahuje na: •Drobné škrábance, značky nebo nedokonalosti. •Poškození v důsledku vnějších příčin, e.g.poškození nedbalým používáním, škody způsobené dopravní nehody a poškození během dopravy, e.g.by kurýři. •Poškození v důsledku běžného opotřebení a údržby.Opotřebení položky, které nejsou zahrnuty, patří trubky, brzdy, brzdové destičky, paprsky kol, přehazovačky ladění, zámek úpravy, spodní držák utahování, řídítka úpravy, seat, stojan, noha, kolíky atd. •Pokud kolo není dosáhnout nejvyšší rychlosti není zahrnut je také, na něž se nevztahuje záruka, protože to je jen odhad. •Špatná údržba a jakékoli změny produktu nebo komponenty.My nenese žádnou odpovědnost za odcizení, poškození nebo zranění způsobené při použití tohoto výrobku.

Dodací Podmínky

1.98% výrobky jsou odeslány do 1 pracovního dne.Zajistili, že vaše adresa je správná během pokladny.Na podporu v rychlost dodání, náš systém nemůže přijmout zrušení objednávky po zaplacení.

2.Obvykle jsme poslat zboží jako způsob dopravy si vyberete.Ale některé časy, můžeme změnit způsob dopravy,také tak rychle, jak si vybrat.Prosím pochopit.

3.Vyplňte, prosím, správnou dodací adresu, příjemce a telefonní číslo.Ujistěte se, že zboží dosáhne vás hladce.

Systém Utkání

Dříve, než si místo pořadí o controller nebo zobrazení.Prosím, kontaktujte nás bez váhání a pošlete mi nějaké vaše staré systémem konverze obrázků .Protože některé jsou stejný vzhled, ale má jiný komunikační protokol.Oni nemusí odpovídat váš starý systém konverze.

CELNÍ DAŇ

Obvykle jsme deklarovat minimální hodnota ušetřit celní daň.Ale vzhledem k různé politiky v různých zemích,tam by mohlo být nějaké celní daň by měla být hradí kupující.Takže jste mohli zanechat zprávu, když umístíte objednávku, o tom, jak velkou hodnotu chcete deklarovat.

ZPĚTNÁ vazba

Vaše spokojenost bude to náš nejlepší návratnost pro servírování.Prosím, dejte nám pět-star rating, pokud jste spokojeni s našimi výrobky.Pokud nejste spokojeni,prosím kontaktujte nás.Budeme vám sloužit, dokud nebudete spokojeni.

Štítky: 400w elektrickým motorem, plyn vodotěsné, ebike rychlost zobrazení, twist plyn úchyty ebike, světla ebike, ebike led, modul si4432, zobrazení kt, půjčovna elektr, 72v displej

vhodné 2 Ebrake
vhodné 3 Zobrazení
Typ Další
2 Ebike Konektor
vhodné 4 Škrticí klapky
Značka schuck
1 Konektor kabelu
být vhodné 1 světlo
Původ KN(Původu)
3 pro E-bike dílů

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty