4.3 Palcový Zrcátku Auto Dvr Kamera Hd 1080P Auto Zrcadlo videorekordér s Zadní Kamera Auto Screen Mirror Dash Fotoaparát

w20409

294.46 Kč

-92.86

387.32 Kč

-23 %

Nový produkt

Vlastnosti:

Dovezeno šest-vrstva plné skla objektivu limit nadšenec high-definition rychlost objektivu, inteligentní zaostření spz, takže spz výraznější, obrys je jasnější.

170° velký široký úhel a velké zorné pole.

Pokročilé nahrávání detekce pohybu funkce, pokud někdo vstoupí sledování obrazovky, bude to automaticky spustí nahrávání.Není třeba stisknout žádné tlačítko, žádné detaily, bude to nechat jít.To je intimní asistent pro krádeže, a může ušetřit skladovací prostor a energie pro vás.

Kolize automatické nouzové zachránit, vozidlo může automaticky detekovat kolize síla po srážce nebo záchranné brzdy dojde, tak že video souboru, který je zachycen, je automaticky uzamčen, není recyklovaný, a video soubor je uložen dobře.Jako přiměřené důkazy.

Smyčka nahrávání, můžete nastavit segment uložit video, automaticky uložit nové video kryt staré video, když je paměťová karta je plná, tak, že smyčka může být nastavena plynule, segment lze nastavit přímo, nebo smyčky funkce může být vypnuta.

Popis:

1080P high-definition kvalitě obrazu, ukazuje jeho vynikající výkon.

Specifikace:

Úhel snímání: 170°

Pixelů: 12 milionů

Ukládání dat kapacita: až 32G

Doba uchovávání údajů: smyčka nahrávání

Přenos dat rozhraní: USB

Přenosová rychlost: 30FPS

Velikost: 4.3 palce

Obsah Balení:

sada Driving recorder

Štítky: zadní kamera hd dvd, dash cam, DVR, kamera auto zadní pohled, kamera auto záznam, auto samolepka, autokamera duální gps, kamera dvr auta, koleos auto dash fotoaparát, zrcadlová stěna

Certifikace NIC
Původ KN(Původu)
Značka LESHP

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty