8ks/lot Voron 3D prionter DIY Originální HIWIN Lineární Železniční MGN9H pro VORON v2.4 3D tiskárny DIY Rail Kit 250/300/350mm stavět

w171

2 431.01 Kč

-75.12

2 506.13 Kč

-2 %

Nový produkt

Vydáváme Původní Hiwin lineární kolejnice a normální levné kolejnice kit pro zákazníky. prosím, vyberte možnost, kterou chcete.

koupili jsme vlnách Hiwin lineární kolejnice od distributora v pevninské Číně. to je 100% originální Hiwin lineární kolejnice.

250mm stavět:

8 sad x MGN9H blok + 300mm MGN9R železniční délka

300mm stavět:

8 sad x MGN9H blok + 350mm MGN9R železniční délka

350 mm sestavení:

8 sad x MGN9H blok + 400mm MGN9R železniční délka

Těšíme se na další rozšíření, příjemný obchodní vztah. Pokud máte nějaké quetion nebo něco potřebovat, pls kontaktujte nás, uděláme, co bude v našich silách, aby jste spokojeni.

Budeme loď zboží do 2 dny po obdržení platby vymazány.

Pozornost:

Pokud se chcete dostat zboží naléhavě, můžeme také poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Budete muset zaplatit určitou nákladní více . Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd.

Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem,z jakéhokoliv důvodu,dejte nám vědět.Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám znovu náhrady,je to tak jednoduché. Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující. Pro vaši ochranu, prosím pojištěného balíku.

Pokud se vám produkty mají nějaké vady nebo zpoždění, prosím, nepoužívejte otevřený případ, nebo ne opustit Negativní A Přírodní zpětnou vazbu, to nemůže vyřešit veškeré problémy .Ale řekněte nám, budeme v našich silách vyřešit to.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětnou Vazbu a čtyři 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), které jsou životně důležité pro růst naší malé firmy.

Akceptujeme platby přes www.kimex-bar.cz. Pokud nemáte www.kimex-bar.cz účet, prosím, registrované pro sebe ve (https://www.kimex-bar.cz). Platba musí být obdržena do 5 dnů po aukce skončila. Prosím, ujistěte se, že máte v úmyslu koupit nebo schopni platit ve stanovené lhůtě, než nabídky. Nezaplacené spor bude podán na www.kimex-bar.cz pro jiné než splatné uchazečů.

PROSÍM, nenechte nás nechává v 1, 2, 3 nebo 4-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pouze 5-Podrobné Prodávající Hodnocení jsou vítány.

Štítky: cr10, elegoo mars 2 pro, cnc krokový motor, 3d mk8, creality stepper, 3 d tiskárny ender 2, mgn12, lineární guid železniční, voron 2 kit, voron 2

Hmotnost 300MM 1.46kg,350MM 2.88KG
Číslo Modelu voron
Původ Tchaj-Wan,Čína
Model mgn9h
Značka Funssor
Typ Položky Hardware Díly/Části Strojů
Třída Přesnosti C
Platí Voron 3d tiskárny
Jméno Funssor

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty