BUDI Multi-funkce Smart Karty Adaptéru Úložiště, Datový Kabel USB Box Univerzální 15w Bezdrátová Nabíječka pro iPhone, Huawei, Xiaomi

w1239

245.21 Kč

-100.17

345.38 Kč

-29 %

Nový produkt

BUDI Multi-funkce Smart Karty Adaptéru Úložiště, Datový Kabel USB Box Univerzální 15w Bezdrátová Nabíječka pro iPhone, Huawei, Xiaomi

Multi-Kabel(6 typů kabel)

1 KS USB C na USB C kabel.podpora PD chargeing a rychlé nabíjení kabel. 3 typy adaptérů,USB A na USB B C Adapter,USB B Micro USB Adapter,USB B pro iPhone Adaptér. budi Multi-funkční box je revoluční design, který integruje všechny základní a nejčastěji používané kabely konektory; poblíž 29cm Typ C Typ C kabel s 3 typy adaptérů, které činí až 6 různých typů kabelů.

SIM Kit

Když jste na cestách v zahraničí, pokud máte místní SIM kartu a ne mít skladovací místa na místo.budi Multi-funkční box může pomoci a který zahrnuje SIM ejector pin a 2 nano SIM karty skladování. To může vypadat jednoduše, ale je důležitým pomocníkem pro vás.

Paměť Čtečky

Když neexistuje žádný internet, žádný přístup k e-mailu, jak se vám přenos souborů do někoho? budi Multi-funkční box může číst TF paměťové karty a podpora USB nebo Typu C portu.

Telefon Kolébky

Dlouhý let? Film?hands-free? Jeden druhého nastavit budi Multi-funkční box jako telefonní kolébky. že můžete sledovat film na telefonu hands-free PŘI nabíjení ve stejnou dobu! (budi Multi-funkční box podporuje bezdrátové nabíjení)

LED Světlo

budi Multi-funkční box Led světlo(Noční světlo), je malý, low-power 0,5 W elektrické světlo držel v noci pro pohodlí a bezpečnost. Když Multi-funkční box je zapojen do zdroje napájení(Power bank,USB nebo USB c nabíječka ),a Stiskněte a podržte vypínač po dobu dvou sekund pro zapnutí LED on a off.Led Světlo může poskytnout dostatek světla vidět obrysy předmětů v místnosti, ale jsou slabé natolik, že nebude rušit váš spánek.

Balení

1X přenosné úložiště taška (s bezdrátovým nabíjením / Bez bezdrátového nabíjení)

Štítky: průmyslové usb nabíječka, nabíječka foxsur, oficiální xiaomi, mi xiomi, 3 xaomi, 18650 držák, čest, nitecore bat, 18650 baterie, anker soundcor

Feaure 2 Kód pin karty SIM typu C na TYP-adaptér
Výstupní Rozhraní USB Výstup
Použití bezdrátové nabíjení
Typ USB
Inteligentní Nabíjení Ano
Číslo Modelu Zařízení s USB Nabíječkou 785
Značka KUE
Feaure 3 svítilna TYP přepínače-C pro IOS adaptér
Rychlé nabíjení No
Feaure 1 bezdrátové nabíjecí adaptér
Displej No
Balíček Ano

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty