Nové
DYKB DC 12V Výkon Zesilovače VU Metr Driver Board DB Měřič Úrovně Zvuku VU Záhlaví Řidič Reproduktor DENON TA7318P

DYKB DC 12V Výkon Zesilovače VU Metr Driver Board DB Měřič Úrovně Zvuku VU Záhlaví Řidič Reproduktor DENON TA7318P

w1075

155.26 Kč

-8.14

163.40 Kč

-4 %

Nový produkt

12V Napájení Zesilovače VU Metr Driver Board DB Audio Měřiče Úrovně pro TA7318P DENON

JEN VU Metr Driver Board Popis: Vlastnosti:

1, použití audio úrovně, určený pro testování dovoz integrovaných obvodů čip, obsahující odmocninu dynamické exponenciální kompresní obvod (například: vstup 1V, 1V; vstup 4V, 2V; vstup 9V, z 3V), a to jak v dynamice a přesnosti, Instrukce, ukazatel proudu mírné, aby se zabránilo malý signál, ukazatel nepohybuje, velký signál, ukazatel vykreslování nevýhody.

2, č. samostatné napájení, může být přímo odvozen z původní energie, ve srovnání s TA7318P / TA7332P, snížení nákladů na transformátor, zatímco zabírat podvozku prostor pro půl instalace je také více pohodlné a flexibilní.

3, obvod design, má následující charakteristiky:

◆ vstup low-pass filtr obvodu nainstalován na odfiltrování vysokofrekvenčního rušení, vhodné pro tvrdé napájecí prostředí (jako je car audio systému).

◆ Výstupní citlivost nastavitelná pro různé obrys hlavy.

◆ Nejčastěji se používá 12 v dc napájení, snadné použití, do auta, stroje a počítače PC.

◆ ochrana proti přepólování ochrana proti funkci napájení.

◆ Power ukazatel ochranu, aby se zabránilo spuštění ukazatel primer, prodloužit život z první tabulky.

◆ 0,5 W kovový film rezistory, výkonové rozpětí k zajištění dlouhodobé kontinuální spolehlivé a stabilní práci.

[Technické Parametry]

[Vstupní citlivost]: vstupní audio signál 400Hz, Fluke 8025B digitální multimetr AC mV soubor měření, vstup: 97mV, 39 úroveň ukazatel +3 dB pozici.

[Napájecí napětí: DC 12V 0.12 A.

[PCB velikost]: 5,2 cm x 6,3 cm.

[Podsvícení napájení svorka]: DC10 ~ 12V 50MA je k dispozici.Pro malé žárovky podsvícení napájení.

[Jednotka VU Metr, Měřič Úrovně Citlivosti]: Doporučuje 500UA citlivost, 630 ohm vnitřní odpor.V této době tlumicí účinek je nejlepší, ostatní specifikace metr tlumící efekt bude jiný, je třeba dále upravit.

Poznámka: napájecí napětí musí být přísně zaručena 12VDC, i když více než 12VDC může pracovat na krátkou dobu, ale dlouhou dobu bude hořet ochranu obvodu.Zapojení musí být provedeno, živé operace škody způsobené tím, že takové umělé selhání, se nevztahuje záruka.

[Návod k použití]:

1, vstupní sekce:

Lin 0, Lin, je audio signál na vstupu, svorka, vhodné pro CD audio výstupu v levém, země, pravý kanál.Nebo připojen k přední-úroveň vstupního terminálu výběr výstupního terminálu, by neměl být připojen k výstupnímu konektoru na přední nebo volume potenciometru výstupní.

2, výstupní sekce:

Dva "+" a "-" svorky na VU Metr straně jsou výstupy a by měl být připojen k "+" a "-" svorky na dvě úrovně m, respektive.

Řízený měřič úrovně citlivosti Doporučeno: DC 100 µA ~ 500 µA.Nesmí přesáhnout 1 ma.

Na palubě 2 modrá 3296 série 500 ohm potenciometrů můžete nastavit citlivost obou záhlaví, resp. Otáčení ve směru hodinových ručiček se citlivost zvyšuje.

LA, LB pro podsvícení, napájení terminálů, RA, RB pro další skupina podsvícení napájení terminálů.

3, výkonová část:

Obsah Balení

100% Zbrusu Nový

1 X 12V Napájení Zesilovače VU Metr Driver Board DB Audio Měřiče Úrovně pro TA7318P DENON

Doprava :

Země

Doba dodání Pracovních Dnů (ne včetně svátků) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Pracovní Dny + sobota + neděle 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Spojené Státy Sazba (položka dorazila) 9% 50% 21% 13% 7% Náhrady nebo znovu Spojené Království Sazba (položka dorazila) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Vrácení nebo Odeslat Austrálie Sazba (položka dorazila) 23% 50% 13% 8% 6% Náhrady nebo znovu Francie Sazba (položka dorazila) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Náhrady nebo znovu Německu Sazba (položka dorazila) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Vrácení nebo Odeslat

Kanada

Sazba (položka dorazila)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Náhrady nebo znovu Španělsku Sazba (položka dorazila) 1.5% 25% 50% 14% 9.5% Vrácení nebo Odeslat Platbu :

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Velmi si vážíme vaší POZITIVNÍ zpětnou vazbu.Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal o pomoc.Budeme se snažit naše nejlepší vyřešit jakýkoli problém.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na ebay zprávy.

Odpovíme vám do 48 Hodin.

Vrácení a Reship: Pokud jste nespokojeni s našimi položky nebo služby, pak prosím postupujte dobré eBay praxi, kontaktujte nás na ebay zprávu před odjezdem

jakoukoli zpětnou vazbu.Zavázali jsme se vyřešit všechny otázky v přátelské a uspokojivým způsobem.

Jsme vždy odpovědět na ebay zprávy během 1-2 pracovních dnů.Pokud se nechcete dostat odpověď od nás, pak prosím zkontrolujte, zda vaše ebay zprávy.jsme jediná odpověď ebay zprávu, poslat e-mail.

Originální a zpáteční adresou poplatek nebude vrácen nebo bude vrácena za všech okolností.Musíte souhlasit a uznat tento termín, pokud jste nabídku pro tuto položku.Proto, prosím, ne si stěžovat, že se loď zpět na vlastní náklady.

Kontaktujte NÁS::

Pokud máte jakýkoliv dotaz, Prosím, kontaktujte nás na ebay zprávu(e-mail).Odpověď do 24 hodin.

Staráme se o naše stálé zákazníky, pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby budou velmi rádi, aby vám pomohl.

Snažíme v našich silách odpovídat na vaše e-maily co nejdříve, nicméně, vzhledem k vysokému objemu denní příchozí e-maily a časové pásmo rozdíl,

Štítky: audio metr, měřič zvuku, vu metr audio l, vu metr, c vu metr, měřič úrovně zvuku, led vu rady, led vu, audio spectrum, denon

Číslo Modelu zesilovač
Typ Výstupu DC 12V
Značka DYKBmetered
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty