Ombre Svazky S Uzavření 1B/27 Blond Ombre Peruánské Vlasy Tkát Ombre Rovnou Lidské Vlasy 3Bundles S Uzavření Mydiva

w1035

1 649.89 Kč

-812.63

2 462.52 Kč

-32 %

Nový produkt

Ombre Svazky S Uzavření 1B/27 Blond Ombre Peruánské Vlasy Tkát Ombre Rovnou Lidské Vlasy 3Bundles S Uzavření Mydiva

Svazky S Uzavření Obchodů, Měkké A Lesklé

Nejlepší Kvalita Lidských Vlasů Svazky

Dvoulůžkový Stroj Útku, Žádný Přístřešek, Žádná Změť

Přírodní Dětské Vlasy

Q: Proč jsou mé vlasy rozšíření dostat zamotaný?

A: 1)Vaše vlasy rozšíření tangle v důsledku sucha, olej, špína built-up, slané vody, chlóru a ne česání(široký zub hřeben) vaše vlasy denně

2) ujistěte Se, že umýt stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, dvakrát týdně je lepší. Používat olivový olej navlhčit to plynule nebo se poraďte se svým stylista pro další pomoc.

Q: mohu barvit vlasy? Co bych Měl věnovat pozornost?

A: naše vlasy mohou být barvené na barvu, kterou chcete, s výjimkou, #613, ale je třeba to udělat profesionálně, aby si přesné barvy bez poškození vlasů. Jako panenské vlasy budou snadno suché po odchodu vlasy dárce, takže don' t barvivo nebo restyle vlasy příliš často, bude poškodit vlasy špatně.

Q: Proč mé vlasy, volné vzor po umytí?

A: Vlnité/kudrnaté vlasy byla provedena pomocí páry, bez chemických látek, takže textura bude volnější po umytí. Pls laskavě pochopit, že to děláme pro udržení vlasů pro život a zachovat jeho přirozený stav. Můžete restyle vlasy, aby si zvláštní styl.

Q: Proč má šedivé vlasy existovat ve vlasech svazek?

A: Virgin non barvené vlasy mají několik pramenů šedivé vlasy nebo roztřepené konečky dovnitř, je to normální a není problém s kvalitou.

Jsme obvykle vyzvednout vlasy pečlivě během výroby, ale nemůžeme zaručit 100% ne šedé vlasy nebo roztřepené konečky.prosím, pochopit a vyzvednout pár pramenů ven sám. Děkuji moc za pochopení.

Q: Jak dlouho trvá vlasy vydrží?

A: Naše vlasy mohou trvat velice dlouho v závislosti na tom, jak si udržet to. Některé péči o zákazníky velmi dobře a používat jej více než 12 měsíců. Zacházet jako vaše vlastní vlasy a brát velmi dobrou péči o to pro to trvat déle.

Štítky: 360 krajka čelní vazba s uzávěrem, clouse, tělo vlna s barvou, za vlasy, aurora vlasy, vlasy pic, krajky útku, tkát svazku s krajky uzavření, ms vlasy svazku, mayven vlasy

Chemické Zpracování Kyselina zpracování
Značka MyDiva
Textura Rovně
Může Být Permed Ano
Nejdelší Vlasy Poměru >=5%
Materiál Třídy Non-remy Vlasy
Vhodné Umírá Barvy Tmavší Barva Pouze
Lidské Typ Vlasů Malajsie Vlasy
Balení 3 ks Útku a 1 ks Uzavření

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty